0

Оплата і доставка

Доставка керамічної плитки по Києву:

а) Доставка нашою машиною. Тариф уточнюйте у менеджера (ціна залежить від метражу і дальності від нашого складу)

б) Доставка Новою Поштою (тариф може приблизний прорахувати вам наш менеджер).

в) Самовивіз з нашого складу (г. Киев ул, Харченка 55А мікрорайон Бортничі)


Доставка керамічної плитки в регіони України

а) Доставка Новою Поштою (Тариф уточнюйте у менеджера)

Ми можемо розрахувати вартість доставки з Києва до вашого відділення (або за адресою) + Нова пошта додає тариф за обрешітку плитки (її вартість ми прорахувати не можемо, так її додає Нова Пошта коли забирає плитку з нашого складу, упаковує, ставить в обрешітку. Ціна за обрешітку може бути від 35 грн до 200 грн, це залежить від розмірів плитки, кількості місць. 1 пачка = 1 вантажно-місця).

Ціна доставки залежить від ваги плитки, страхувальної вартості (плитка страхується на ту суму яку ви заплатили за рахунком), кількості вантажно-місць (1 пачка = 1 вантажно-місця).

Якщо загальна вага плитки буде більше 7- 8 пачок, вона буде їхати на палеті до 80 х 60 х 170, до 500 кг (так само розмір палети залежить від розмірів плитки довжини * ширини).

Перед тим як забрати плитку з Нової Пошти Ви її оглядаєте на наявність бою!

Важливо! Якщо товар прийшов в дерев'яній обрешітці - співробітники відділення зобов'язані, на Ваше прохання, зняти її для огляду товару. Огляд проводиться тільки в присутності співробітника компанії "Нова пошта".

Якщо плитка приїжджає з браком (побита частина, надколоти) кур'єр Нової пошти оформляє при Вас акт про бій (Ви не забираєте плитку) і вам Нова пошта повертає всю страхувальну 

Ваше замовлення страхується на 100% його вартості. До моменту приймання замовлення Вами від служби доставки, відповідальність за його цілісність і збереження несе служба доставки «Нова Пошта».

Якщо Ви виявили пошкодження - зробіть фотографії упаковки та пошкодження товарів, вимагайте у представника компанії "Нова пошта" (оператора відділення або кур'єра при адресній доставці) складання відповідного акту (Акт прийому-передачі), де вкажіть тип пошкодження і відмовляйтеся від посилки.

Претензії щодо ушкоджень товару, якщо він вже був прийнятий Вами від служби доставки, без складання Акту або повідомлення наших менеджерів до моменту прийому товарів, - не приймаються.

б) Доставка транспортною компанією Delivery.


Варіанти відправки Новою Поштою:

  • доставка на палеті (від 7-8 пачок)
  • посилка / вантаж; (1 пачка = 1 місце)
Доставка по Києву здійснюється вантажним транспортом тільки до під'їзду.

Розвантаження товару організовується покупцем самостійно. Або якщо домовитеся з водієм. Також забрати замовлення можете самостійно з нашого складу. Уважно перевіряйте цілісність плитки, після підписання документ про приймання, претензії по бою плитки не приймаються.

ОПЛАТА

1) При оформленні замовлення в нашому офісі або при доставці нашим кур'єром по Києву

2) Оплата в будь-якому відділенні банку або через онлайн банк

Доставка Новою Поштою здійснюється після 100% оплати за рахунком. Якщо плитка приїжджає з браком (побита частина, надколоти) кур'єр Нової пошти оформляє при Вас акт про бій (Ви не забираєте плитку) і вам Нова пошта повертає всю страхувальну вартість плитки.


Які умови повернення та обміну товару?

1) Клієнти, які забирають товар самовивозом зі складу:

  • якщо у Вас невеликий метраж, зобов'язані перевірити його кількість, цілісність, тональність та інше.

Після відвантаження претензії до якості продукції не прийматимуться.

  • Якщо метраж великий, і немає можливості переглянути весь обсяг, то у разі браку плитки товар міняємо протягом 14 днів.


2) Товари, придбані зі знаком РОЗПРОДАЖ, не підлягають поверненню. Переконайтеся, що він відповідає вашим вимогам (розмір, колір, якість).

3) Протягом 14 днів після покупки, за винятком дня придбання, відповідно до ст. 9 Закону України від 12.05.91 р. № 1023-XII "Про захист прав споживачів" у редакції Закону України від 01.12.2005 р. № 3161-IV клієнт має право звернутися до магазину для вирішення питання обміну чи повернення.

4) 4) Якщо товар куплений онлайн та доставка здійснюється перевізниками в інше місто, обмін або повернення здійснюється протягом 14 днів та транспортні послуги оплачує покупець. У разі помилки складу (випадково не те завантажили, наприклад) повернення оплачує компанія. Тому для того, щоб не було помилок – перевіряйте рахунки перед оплатою, правильність позицій! Якщо Ви не бачили плитку перед замовленням наживо, попросіть у менеджера зняти відео реальної плитки, оскільки кольори часто не відповідають реальності на тон, у всіх різна кольорова передача в моніторах.

Спосіб оплати:

Готівковий розрахунок

Готівковий розрахунок

Оплата готівкою при отриманні товару

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Оплата по виставленному рахунку-фактурі

Спосіб доставки:

Самовывоз

Самовывоз

Ви можете забрати за адресою: м.Київ, вул. Євгена Харченка, 55-а

Доставка «Нова пошта»

Доставка «Нова пошта»

Користується найбільшим попитом серед клієнтів

Доставка «Интайм»

Доставка «Интайм»

Доставка «Интайм» у будь-який куток України

Доставка «Автолюкс»

Доставка «Автолюкс»

Доставка «Автолюкс» у будь-який куток України