0

Мозаїка

Мозаїчну плитку можна сміливо назвати витвором мистецтва. Завдяки цьому оздоблювальному покриттю створюється унікальне оформлення будь-якого приміщення будинку, яке дивує гостей і ніколи не набридає господарям.

Плитка мозаїка з давніх часів належала до розкішної атрибутики. Тільки забезпечені люди могли дозволити собі найняти майстра, який викладав цілі сюжети на підлозі або стінах будинку. Сьогодні - це доступний обробний матеріал, що володіє прекрасними експлуатаційними властивостями.

Плитка мозаїка на різних ділянках будинку

  • У вітальні. Дуже добре виглядає викладка у вигляді панно. Якщо досить вільного простору, мозаїкою можна закрити всю стіну, виділити певну зону: над диваном або прикрасити спинки стільців.
  • У ванні. Плитка мозаїка для ванної кімнати - це найбільш розумне рішення, т. К. Вона легко миється, не боїться забруднень і підвищеної вологості. Можна використовувати як самостійно або в поєднанні з іншими матеріалами.
  • В передпокої. Панно з мозаїки на підлозі або стінах освіжить приміщення і зробить його світлішим.
  • На кухні. Чудово виглядає фартух на кухні, прикрашений мозаїкою. Створити матовий тессер або панно можна над плитою або коректувати за допомогою мозаїки робочі поверхні.
  • Як декор меблів. Мозаїкою прикрашають спинки стільців, рамки дзеркал, стільниці кавових столиків - будь-які поверхні, які витримають вагу плиток.