0

Мозаїка з натуральної черепашки

Показати
Мозаїка з натуральної черепашки

Мозаїка з натуральної черепашки

Мушлі ... Коли ми говоримо це слово, першим в голову приходить відпочинок, моря і океани. Всі люди, хоч раз, але прикладали черепашку до вуха, що б почути шум мору, і всі ми збирали гарні черепашки. Жінки дуже люблять перли і перламутр і зовсім не даремно. Це гарні прикраси і природний колір. Саме по-цьому давно було прийнята ідея зробити мозаїку з мушлі.

Цей матеріал не такий міцний, як хотілося б, тобто на підлогу її не покласти, але мозаїка з черепашки відмінно підійде для оформлення кухонного фартуха, ванної кімнати, прикраси спальні, вітальні чи, наприклад, якщо Ви оформляєте кабінет або кафе.

Гарно переливавшись, перламутр, завжди заворожував не тільки жінок, адже жінки люблять вже саму перлину, а створюється вона методом напилення перламутру всередині черепашки, по-цьому і багато чоловіків звертають увагу на переливи цього чуда природи.

В інтер'єрі будь-який стиль сприймає мозаїку з черепашки, адже це натуральний продукт. За ціною він доступний кожному, по-цьому Ви можете опинитися на рівні з царями і королевами, які любили облаштовувати прибережні хороми перламутром.

HL101

HL101

Країна: Китай
Виробник: Vivacer Kitaj
2547 грн. м2
HL100

HL100

Країна: Китай
Виробник: Vivacer Kitaj
2547 грн. м2