0

Velvet Cream Baldocer

Показати
Wellen Velvet Cream Rectificado 30х90 см

Wellen Velvet Cream Rectificado 30х90 см

Країна: Испания
Виробник: Baldocer
839 грн. м2
Shutter Velvet Cream Rectificado 30х90 см

Shutter Velvet Cream Rectificado 30х90 см

Країна: Испания
Виробник: Baldocer
876 грн. м2
Velvet Cream Rectificado 30х90 см

Velvet Cream Rectificado 30х90 см

Країна: Испания
Виробник: Baldocer
839 грн. м2


Іспанський бренд Baldocer – це відома в Європі компанія з більш ніж 25 роками досвіду виробництва керамічної плитки найвищої якості. Основне переконання засновників бренду полягає в наступному: "Завжди існує спосіб зробити плитку кращою, ніж у конкурентів, треба тільки його знайти".

Саме керуючись подібними принципами, Baldocer створює десятки років інноваційні продукти, що відрізняються міцністю, зносостійкістю, ефективністю в будь-яких умовах експлуатації, які адаптовані до потреб ринку без шкоди для якості.


Іспанська плитка за доступною ціною

Ось чому вже довгі роки компанія залишається одним із провідних виробників в іспанському секторі. Сьогодні, як і раніше, виробник працює для того, щоб запропонувати покупцям доступний і гідний із запитів продукт, що відповідає сучасним тенденціям щодо функціональності та зовнішнього вигляду.

Наш спосіб розуміння виробництва якісного керамограніту та керамічної плитки дозволив нам перетворити Baldocer на одну з найпрестижніших і солідних компаній світу. В даний час виробничі цехи займають загальну площу понад 450 000 м2, постійно вводяться інновації у процес з використанням нових сортів глини.

Нові формати, нові глини та новий продукт у різних цінових категоріях дозволяють задовольнити усі потреби ринку. Використання кераміки не обмежується лише форматами кухні та ванних кімнат. Завдяки різноманітності кольорів та розмірів, ви можете підібрати варіант для будь-якого інтер'єрного чи екстер'єрного рішення.


Де придбати плитку Baldocer:

Купити продукцію бренду ви завжди можете у Києві та інших містах України в інтернет-магазині Megatile. А також подивитися плитку у нашому виставковому залі: м. Київ, вул. Харченка 55а. Ми пропонуємо найкраще співвідношення «ціна-якість», а також найпопулярніші розміри, відтінки та фактуру поверхні плитки з керамічного граніту та кахель для ванної, кухні, фартуха.


У нас Ви можете знайти продукцію фабрики Балдосер:

  • керамограніт - під камінь, мармур, бетон, цемент, дерево
  • плитку у ванну, кухню
  • фасадну плитку
  • плитку для підлоги


В наявності такі фактури:

  • Моноколор
  • Плитка під дерево
  • Під бетон/під цемент
  • Під камінь
  • Під мармур
  • Під тканину/під шпалери


Основні кольори та відтінки – білий, бежевий, коричневий, червоний, зелений, синій, золотий, сірий, чорний. Фактура поверхні може бути будь-якою, починаючи від гладкої та глянсової та закінчуючи структурною, рельєфною.


Інтернет-магазин Megatile пропонує до вашої уваги якісну керамічну плитку від провідних світових виробників. Купити плитку в Києві та інших містах України з найкращим співвідношенням ціна-якість вам завжди допоможуть досвідчені менеджери нашої компанії, які нададуть відповідь на будь-які питання і допоможуть визначитися з вибором.